środa, 27 sierpnia 2014

Bohaterowie  Lily "Li, Lilo" Malik
 Młodsza o rok siostra Zayn'a Malik'a.Wielka fanka zespołu, w którym znajduje się jej brat; One Direction. Miła, pomocna, spontaniczna, zabawna, sprawiedliwa, tolerancyjna, wrażliwa. Kocha swoją rodzinę. Uważa, że rodzina, przyjaciele i miłość to najważniejsze w życiu.Ma śliczny wokal (głos) podobny do Zayn'a jednak nie wykorzystuje tego. Jej hobby to taniec, rysowanie i fotografowanie. Wolny czas poświęca na naukę gry na gitarze. Liczy się z zdaniem innych. Ma tatuaże. Wyjechała i nie utrzymywała z nikim kontaktu. 
Tatuaże :
       Zayn "Zay" Malik 
 Członek zespołu One Direction. Kocha swoją rodzinę. Tęskni za siostrą (Lily), z którą nie widział się bardzo długo. Miły, opiekuńczy, troskliwy, pomocny, pewny siebie, inteligentny. Pali papierosy. Uwielbia rysować i śpiewać. Podobają mu się tatuaże z czego sam ma. Dba o swój wygląd. W związku z Olivią Clark.

                                               
Louis "Lou, Tommo" Tomlinson 
Najstarszy członek zespołu One Direction. Zabawny, miły, spontaniczny, pomocny, troskliwy. Uwielbia paski i marchewki. Nie chce dorosnąć, zachowuje się jak dziecko. Jest wierny swoim przyjaciołom. Nie pozwoli skrzywdzić bliskich mu osób.  Liam "Daddy" Payne 
 Członek zespołu One Direction. Najrozsądniejszy z zespołu. Miły, pomocny, opiekuńczy, sprawiedliwy, wrażliwy, nieśmiały lecz przy bliższym poznaniu otwiera się. Uwielbia bajki Disney'a. Służy dobrą radą. Każdemu pomoże i każdego podniesie na duchu. Idealny przyjaciel.


      Niall "Nialler, blondynek" Horan
 Członek zespołu One Direction. Zabawny, miły, uczciwy, wrażliwy i troskliwy. Wiecznie głodny. Dużo mówi i się śmieje. Przyjacielski. Wielki fan piłki nożnej. Gra na gitarze co sprawia mu wielką przyjemność.


Harry " Hazza, loczek" Styles. 
 Najmłodszy w zespole One Direction. Miły, zabawny, pewny siebie, troskliwy i romantyczny. Nie wstydzi się chodzić nago. Uwielbia flirtować z dziewczynami. Ma za sobą wiele związków. Flirtował z Lily ( siostra Zayn'a) nie zdając sobie sprawy, że dziewczyna go kocha. Zranił ją nawet nie wiedząc o tym. Spotyka się z Megan Winer.

Chłopcy ( Zayn, Louis, Liam, Niall i Harry ) to piątka najlepszych przyjaciół. Mieszkają razem. Wspierają się w trudnych chwilach. Ich przyjaźń jest silna. Są dla siebie jak bracia.. Olivia Clark
Dziewczyna Zayn'a. Przebiegła, sprytna, inteligentna, wredna. Uważa się za najpiękniejszą dziewczynę. Wykorzystuje swojego chłopaka. Jest z Zayn'em bo chce być sławna. Nie lubi jego przyjaciół  jak i  siostry.


                                                                   Megan Winer 
Dziewczyna Harrego. Inteligentna, przebiegła i wyrachowana. Chce rozdzielić zespół i mieć Styles'a dla siebie. Kocha pieniądze. Nie liczy się z zdaniem innych i uczuciami. Ważny jest dla niej wygląd.


* W trakcie opowiadania pojawią się nowe postacie..
_________________________________
Hej Kochani ♥
Witam Was na moim blogu. 
No to mamy już bohaterów ( będzie ich jeszcze więcej, ale to z czasem)
I jak Wam podobają się bohaterowie..??? :)
Proszę o komentarze są dla mnie ważne..
..piszcie czy podoba się Wam czy też nie.. ^^
Czytasz = Komentujesz.
Buziaki Koteczki. :*
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz